Egipt - Marsa Shagra - kurs PADI Advanced Open Water Diver

Zapraszamy na wyprawę umożliwiającą podniesienie umiejętności nurkowych do stopnia AOWD w scenerii dziewiczych raf południowego Egiptu. Advanced Open Water Diver (AOWD) to najefektywniejsze szkolenie dla nurka. Udział w kursie przynosi ogromną satysfakcję, gdyż postęp w umiejętnościach widać z każdym kolejnym zanurzeniem. AOWD PADI to krótkie sesje teoretyczne i dużo praktyki w wodach otwartych.
Południe Egiptu - okolice Marsa Alam oraz tereny ciągnące się w stronę Sudanu, słyną z dziewiczych miejsc, gdzie można spotkać florę i faunę, która dawno zniknęła z okolic popularnych egipskich kurortów (Hurghady, Sharm el Sheikh). Obszar wyróżnia się wspaniałą rafą domową - zamieszkują tu setki gatunków zwierząt morskich oraz piękne odmiany miękkich i twardych koralowców. Marsa Shagra położona jest w płytkiej zatoce, łagodnie opadającej na głębokość 40-50 metrów. Częstymi gośćmi są delfiny, biało i czarno płetwe rekiny rafowe, żółwie, napoleony, żółwie zielone, krowy morskie i manty. Shagra to również wspaniała baza wypadowa do wypraw na słynne rafy Elphinstone, Dolphin House i Abu Dabbab.

Co oferujemy podczas naszej wyprawy ?

• Certyfikat AOWD PADI - rozpoznawalny na całym świecie
• Naukę pod okiem polskiego instruktora z ramienia firmy Activtour
• Kameralną grupę podczas szkolenia (do 5 osób)
• Bezpieczne nurkowanie w przejrzystych i ciepłych wodach Egiptu
• Kursy i programy nurkowania dla najmłodszych – oferta rodzinna
• Kursy doszkalające oraz specjalizacje PADI

Data: 26.10.2019 - 02.11.2019
Cena: 4994.00 PLN

Egipt - Marsa Shagra - kurs nurkowania PADI Open Water Diver

Pod okiem polskiego instruktora z ramienia naszej firmy poznasz, czym jest oddychanie pod wodą, odkrywanie ogrodów koralowych i pływanie z dużymi rybami. Jedziemy do Egiptu, aby zaszczepić w Tobie pasję do nurkowania, przekazać niezbędną wiedzę i szkolić umiejętności praktyczne.
Południe Egiptu - okolice Marsa Alam oraz tereny ciągnące się w stronę Sudanu, słyną z dziewiczych miejsc, gdzie można spotkać florę i faunę, która dawno zniknęła z okolic popularnych egipskich kurortów (Hurghady, Sharm el Sheikh).

Co oferujemy podczas naszej wyprawy ?
· Bezpieczne nurkowanie w przejrzystych i ciepłych wodach Egiptu
· Certyfikat PADI - rozpoznawalny na całym świecie
· Naukę pod okiem polskiego instruktora z ramienia firmy Activtour
· Kameralne grupy podczas szkolenia (do 4 osób)
· Kursy i programy nurkowania dla najmłodszych – oferta rodzinna
· Kursy doszkalające oraz różne specjalizacje PADI

Data: 26.10.2019 - 02.11.2019
Cena: 5394.00 PLN
Wyjazdy do Egiptu z polską grupą Zobacz