Activtour to ponad 12 lat profesjonalnych wypraw nurkowych. Nasze doświadczenie i profesjonalizm sprawiają, ze klienci decydują się na coroczne wyprawy z nami, w coraz to bardziej skryte zakątki świata. Nie boimy się próbować nowych odległych miejsc, organizujemy wyprawy na wszystkich kontynentach, po to by sprostać gustom najbardziej wymagających klientów. Systematycznie poszerzamy ofertę o miejsca nowe, które z naszych sprawdzonych źródeł są perełkami oceanów. Nasz zespół to grupa 4 kobiet. Każda inna, jednak rys łączący nas wszystkie to pasja do miejsc odległych. Wiemy, że dzięki temu nasza praca jest szczera i to co robimy, robimy z pasją.
Organizujemy wyprawy w sprawdzone miejsca, gdzie nurkowanie oszałamia lub koi. Activtour to także wyprawy szyte na miarę. Masz pomysł gdzie? Coś ciebie zainspirowało? Jesteśmy najlepsze w tym, aby dopasować wyjazd do Twoich potrzeb i marzeń. Warto Śnić Nurkować Odkrywać. Od niedawna wprowadziłyśmy ofertę nauki nurkowania - tak aby zaszczepić pasję do świata podwodnego. Nasze usługi są szyte na miarę. Activtour nie ogranicza marzeń klienta - możliwe do zorganizowania jest wszystko - i my się chętnie tego podejmiemy!
 

NASZ ZESPÓŁ

 

Katarzyna Cieślawska

Jestem absolwentką wrocławskiej AWF, kierunek Turystyka Rekreacja oraz Podyplomowych Studiów MBA na AE we Wrocławiu. Praktycznie zaraz po ukończeniu studiów rzuciłam się na głęboką wodę i założyłam firmę swoich marzeń – Biuro Podróży ACTIVTOUR. Miejsce, które zrodziło się z pasji i które dzięki niej funkcjonuje. Miłością do podróży, szczególnie nurkowych, staram się zarażać także naszych klientów.

 

Anna Sołoducha

Jestem absolwentką Geografii na UWr oraz niepoprawną optymistką… na stałe z uśmiechem na ustach! Do Activtour trafiłam chyba z przeznaczenia… i zostałam tu na stałe. Z zamiłowaniem codziennie spełniam  ludzkie marzenia przygotowując wyprawy nurkowe na całym świecie, a sama nurkuję już… ponad połowę życia. Każdego roku eksploruję inny „kawałek oceanu” przypinając kolejną pinezkę na swojej nurkowej mapie świata! W zimie zamieniam płetwy na ukochane narty i uciekam w Alpy ! Prywatnie – córka rockmana i kobieta gitarzysty, czyli  jak to śpiewał Ian Gillan – „Strange Kind of Woman”;)  Przepis na życie? „Tylko martwy pień płynie z prądem – czółno odkrywców, płynie w górę rzeki!”

 

Klaudyna Brzostowska

Jestem absolwentką ASP na kierunku Projektowania Mody w Łodzi oraz Filmoznawstwa oraz Kulturoznawstwa na UAM w Poznaniu. Kilka lat zajmowałam się krawiectwem i projektowaniem mody damskiej. Z zamiłowania jestem miłośniczką naturalnego piękna oraz dużej dawki adrenaliny. Moja przygoda z nurkowaniem zaczęła się od podroży z plecakiem dookoła świata. Podczas pobytu w Tajlandii zanurkowałam po raz pierwszy i od tamtego momentu straciłam serce dla tego sportu. Przez kilka lat mieszkałam w Malezji oraz Indonezji spędzając większość swoich dni pod wodą. Uwielbiam uczyć i pokazywać piękno podwodnego świata. Wierzę, że nurkowanie jest jednością – z samym sobą, naturą i niezwykłymi stworzeniami. Tym samym wierzę, że każdy z odpowiednim podejściem nadaje się do tego fascynującego sportu. Jako instruktorka PADI oraz bywalczyni różnych części świata z zaangażowaniem przygotowuję wyprawy nurkowe w zakątki świata bliskie memu sercu.

 

Adrianna Widelska

Jestem absolwentką wrocławskiej AWF, kierunek Turystyka i rekreacja. W czasie trwania studiów i po ich ukończeniu byłam niczym Kobieta Pracująca z "Czterdziestolatka" zdobywając doświadczenie w różnych dziedzinach. Lecz nigdzie nie było mi dane zagrzać miejsca na dłużej. Ciągle w poczuciu niedosytu... więc w poszukiwaniu swojej bezpiecznej przystani w końcu we wrześniu 2017 roku przy zbiegu dobrych okoliczności trafiłam do Załogi Activtour. Dzięki czemu zanurzyłam się w niezwykłym nurkowym świecie.

 

 

Od roku 2007 posiadamy zezwolenie organizatora i pośrednika turystycznego wydane przez Dolnośląski Urząd Marszałkowski oraz niezbędne ubezpieczenie OC organizatora i pośrednika turystycznego.

 

Jesteśmy obecni także na Targach Nurkowych Podwodna Przygoda w Warszawie

Spróbuj koniecznie

Wyjazdy do Egiptu z polską grupą Zobacz

Nasze najbliższe wyprawy

26.02-14.03 - Antarktyda - wyprawa nurkowa poza granice wyobraźni

Kraina wiecznego lodu i jej niezwykli mieszkańcy
Data: 26.02.2019
37289.00 PLN

02.03-09.03 - Marsa Nakari - Nielimitowane nurkowania

Wyjazd na dziewicze południe Egiptu - Marsa Nakari !
Data: 02.03.2019
3989.00 PLN

07.03-14.03 - Safari nurkowe wyspy Brothers i wrak Salem Express (łódź GSS)

Zapraszamy na safari po pięknych rafach Brother Islands oraz wrak Salem Express
Data: 07.03.2019
5499.00 PLN

21.03-28.03 - Safari nurkowe na trasie St.Johns (łódź Miss Nouran)

Safari po pięknych koralowych kanionach wśród dużych gatunków pelagicznych.
Data: 21.03.2019
4899.00 PLN

23.03-30.03 - Safari nurkowe Fury Shoals i Elphinstone na łodzi Samira

Safari po pięknych koralowych kanionach wśród dużych gatunków pelagicznych.
Data: 23.03.2019
5289.00 PLN

23.03-30.03 - Wadi Lahami - nurkowa oaza południowego Egiptu

Wyjazd na najpiękniejsze, najbardziej dziewicze miejsce Egiptu, położone 80km od Sudanu - magiczne Wadi Lahami.
Data: 23.03.2019
4449.00 PLN

23.03-30.03 - Austria - NARTY - śnieżne szaleństwo na dwóch lodowcach

Kaunertal dla miłośników białego szaleństwa.
Data: 23.03.2019
1969.00 PLN

30.03-06.04 - Marsa Shagra - wyjątkowa podwodna przygoda

To co najciekawsze w tym miejscu to nielimitowana ilość nurkowań z brzegu i łodzi oraz możliwość zakwaterowania w namiocie nad brzegiem morza.
Data: 30.03.2019
4169.00 PLN

13.04-20.04 - Wadi Lahami - nurkowa oaza południowego Egiptu

Wyjazd na najpiękniejsze, najbardziej dziewicze miejsce Egiptu, położone 80km od Sudanu - magiczne Wadi Lahami.
Data: 13.04.2019
4544.00 PLN

25.04-02.05 - Safari nurkowe Północ i cieśnina Tiran - łódź Dreams

Zapraszamy na safari wrakowe w Egipcie. Super cena i łódź !
Data: 25.04.2019
5499.00 PLN
więcej Marzysz o niezapomnianej podowdnej przygodzie – dobrze trafiłeś! Zarezerwuj wyprawę życia w Activtour!
Activtour to profesjonalny organizator wyjazdów nurkowych - numer 1 na polskim rynku… działamy od roku 2007

Organizacja Activtour

sukces udanego wyjazdu!

Misją ACTIVTOUR jest oferowanie Państwu szerokiej gamy wyjazdów nurkowych na całym świecie: w najciekawszych miejscach i o najwyższym poziomie świadczonych usług. Jesteśmy dumni z tego, że możemy zaoferować największy wybór wyjazdów, obiektywne i fachowe doradztwo oraz najniższe ceny na rynku!


Firma ACTIVTOUR, bazując na latach doświadczenia, współpracuje z setkami touroperatorów na całym świecie. Jesteśmy w stanie zagwarantować Państwu najlepszy wyjazd w cenach, jakich nie znajdziecie nigdzie indziej – a do tego, dopasujemy go doskonale do potrzeb i oczekiwań…

 

Profesjonalizm + doświadczenie

klucz do sukcesu ACTIVTOUR!

ACTIVTOUR powstało z pasji, co pozwoliło nie tylko traktować firmę, jako źródło dochodu, ale także, jako drogę do realizacji marzeń i ambicji.
Nasz zespół składa się z prawdziwych pasjonatów podróży, doświadczonych płetwonurków. To, co wyróżnia naszą firmę z tłumu, to indywidualne podejście do każdego Klienta.

Naszym celem jest zrozumieć jak najlepiej Państwa potrzeby, tak, by doskonale dopasować ofertę wyjazdu nurkowego.

ACTIVTOUR - najszerszy wybór ofert

w najlepszej cenie

ACTIVTOUR posiada największą bazę wyjazdów nurkowych na całym świecie w różnych kategoriach. Entuzjastów jaskiń i cenotów zabierzemy do Meksyku, pasjonatów świata makro na Filipiny, amatorów wraków na Truk, a fanów dużego zwierza na Galapagos!

W ciągu swojej działalności ACTIVTOUR podejmuje pionierskie działania na polu zagranicznej turystyki wyjazdowej: autorskie programy wypraw nurkowych i kreacja nowych kierunków – np. Wadi Lahami, dziewicze południe Egiptu.

Nie czekaj, zarezerwuj wyjazd w ACTIVTOUR!


Marzenia są na wyciągnięcie ręki!